Firmast

 

 

Pärlipood on alustas  2007 aastal helmeste ja ehete valmistamise materjalide müügiga e-poes.

2011 juulis lisandus väike käsitöökauplus Pärnus Kaubamajakas - lisaks helmestele ja ehete valmistamise materjalidele pakkusime nüüd ka muid käsitöökaupasid - kudumiseks, heegeldamiseks, tikkimiseks ja õmblemiseks.

2012 mais avasime sama konseptiooniga Tallinnas Magistrali Keskuses väikese käsitöö kaupluse.

2013 märtis laiendasime Magistrali Pärlipoe 4 korda suuremaks ja lisandus hulgaliselt käsitöökaupu, päris uute gruppidena hakkasime pakkuma ka kunsti-, kooli- ja kontori kaupasid.

2014 mais laiendasime ka Pärnu Pärlipoe 4 korda suuremaks - samuti laiendasime oluliselt käsitöökaupade valikut ning lisasime kunsti-, kooli- ja kontorikaubad.

2014 oktoobris avasime laiendatud Ülemiste Keskuses uue suure käsitöö kaupluse, kus laiendasime veelgi oma kaupade valikut - sealt leiate helmed ja ehete valmistamise tarvikud, erinevad käsitöökaubad kudumiseks, heegeldamiseks, tikkimiseks ja õmblemiseks. Suure valiku kunstikaupasid. Rikkaliku valiku kooli- ja kontorikaupasid. Lisaks pakume erinevaid paberid ja scrapbookingu tooteid kaartide, karpide ja albumite meisterdamiseks.

Uute gruppidena pakume sünnipäeva kaupu, õhupalle ja kinkekotte, kodukaupu ja lastele toredaid ja põnevaid nipsasjakesi.

Täpsemalt saate lugeda meie kaupade valiku kohta SIIT